O nas

Firma “LILU” powstała w 1996 roku.

Od 8 lat specjalizujemy się w sprzedaży bielizny brafittingowej- dopasowujemy ciasne obwody i większe miseczki. Dużą uwagę przywiązujemy do kwestii zdrowia w biustonoszu, m. in. ułożenia fiszbin wokół piersi i uwolnienia kręgosłupa od ciężaru biustu.

Do każdej z naszych klientek podchodzimy bardzo indywidualnie, pomagamy wybrać najbardziej odpowiedni model i właściwy rozmiar. Konstrukcje bielizny dobieramy w zgodzie z potrzebami sylwetki, podkreślając jej walory i maskując mankamenty.
Pracujemy z klientkami również w przymierzalni, ucząc je jak krok po kroku odpowiednio założyć biustonosz i jak wymodelować ciało, by w bieliźnie wyglądało zjawiskowo. Dzielimy się naszą wiedzą na temat kobiecej cielesności i mody, która ma za zadanie ją podkreślić. Współpracujemy z kobietami o pełnej figurze, ale również z dziewczętami dopiero wkraczającymi w okres dojrzewania. Doradzamy kobietom w ciąży oraz mamom karmiącym, przygotowujemy je i prowadzimy przez różne etapy ewolucji ich ciała.
W swojej ofercie oprócz biustonoszy i bielizny dziennej, mamy do wyboru wiele propozycji na wieczorne spotkania i randki. Posiadamy duży wybór bawełnianych, flanelowych i wiskozowych piżam, kompletów oraz szlafroków, również frotte i softowych.

Oferujemy różnego rodzaju usługi i rozwiązania gorseciarskie, które pomagają w dopasowaniu bielizny według potrzeb klienta. Dodatki i akcesoria bieliźniane ułatwią możliwość zakupu nawet najbardziej skomplikowanych propozycji modowych.
Serdecznie zapraszamy do naszego salonu, gdzie gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę oraz nieodpłatną pomoc w dopasowaniu bielizny.


"Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, stworzyliśmy sklep internetowy. Oferta powstała specjalnie dla Państwa wygody i komfortu zakupów, bez konieczności opuszczania domu.
Dołożymy wszelkich starań, żeby sprostać Państwa oczekiwaniom."

Serdecznie zapraszamy.
lilu-logo